ambar yazilim

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığı olan SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO en güncel pazarlama stratejisidir. İnternet kullanıcıların %76 sı arama sonuçlarında ilk sayfada yer alan siteleri kullanır ancak, sadece % 24'ü reklam alan sitelere başvururlar. Burada SEO'nun önemi ortaya çıkmaktadır. İnternet ortamındaki ekonomik gücün artmasıyla birlikte SEO çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başlamıştır.

website service

Ambar Yazılım - SEO

Belirlenen anahtar kelimelerde sitenizi ilk sıralarda yer alması için çeşitli SEO taktikleriyle altyapı hazırlanmaktadır. SEO programları ile kısa vadede gelişmeler gürseniz bile uzun süreçlerde sıkıntılar oluşmaktadır. Bu sebepten Ambar Yazılım internetteki yerinizi emin adımları hakettiği yeri alması için uğraş vermektedir.

website service

SEO Avantajları

Websitenizin, sektöründe bilinirliğini arttırmak ve internet ortamında üst sıralarda yer almasını sağlayarak, daha fazla müşterileri daha uygun maliyetlerle kazanma avantajı sağlamaktadır. Ancak, sitenizi kurarken SEO altyapısını uyumsuz içeriklerle oluşturursanız, siteniz Google için başarısız bir sitedir.

SEO Danışmanlık İÇİN TEKLİF İSTE