ambar yazilim

Sistem & Network Çözümleri

Sistem & Network Sistem Entegrasyon ve Network Güvenlik Çözümleri

Teknolojik gelişimlerin günümüzde ulaştığı nokta ve gelecek perspektifleri düşünüldüğünde, her BT çözümü için artık ‘Bulut Bilişim’ kavramları öne çıkıyor. BT ekiplerinden beklenen, artık her hangi bir ‘donanım, yazılım veya güvenlik ürünü konusunda uzmanlaşmaları’ değil; kurumun tanımlı bir iş ihtiyacına cevap veren, komple bir bilişim çözümünü tasarlamaları. Artık bilişim ekiplerinde sadece bir teknoloji veya üründen ziyade süreçleri, kavramları ve uçtan uca teknoloji çözümlerini görebilen ve tasarlayabilen bireyler başarılı olabiliyor.

website service

Kaliteli ve Uygun Çözümler Ambar Yazılım - sistem & Network

Ambar Yazılım yeni nesil ‘Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanlığı’ teknolojilere hakim bilişim çözümleri sunan kalitesi ve güvenilirliği her bakımdan kanıtlanmış markalar ile tümleşik bilgi işlem projeleri geliştirmektedir. Sunucu ve network sistemlerinin dizaynı, projelendirilmesi, ürün seçimi, konfigürasyon ve sistemin devreye alınmasına kadar ki süreçte uzman teknik ekibi ile yanınızda olmaya hazır

Sistem & Network Çözümleri İÇİN TEKLİF İSTE

website service

Sistem & Network Çözümlerimiz

Daha önce kurulmuş IT sistem yapısı, gerek teknolojik olarak zamanla eskiyecek, gerekse çeşitli müdahaleler sonucu bir takım problemleri beraberinde getirecektir. Bu günün yeni teknolojisi ile uygun maliyetlerde ve sorunsuz çalışır hale getirilebilir çözümlerle bilgi işlem altyapısındaki problemlerin çözümü, tekrar etmemesi ve yeni teknolojiye adaptasyonu aşamasında iş ortağınız olarak bizden destek alabilir, sürekliliğini de bakım anlaşmaları ile devam ettirebilirsiniz. Sunucu ve network sistem çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.