ambar yazilim

Sanal Mağazanız E-ticaret E-ticaret Sistemleri

E-ticaret ismiyle yaygın olarak bilinen elektronik ticaret, 1995 yılında internet kullanımının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan sanal ticaret kavramıdır. Oluşturulan e-ticaret sistelerinde firmalar ürünlerin tanıtımını yaparak ve ürünlerin satışını 7/24 açık olan online mağazasında gerçekleştirirler. E-ticaret sistemleri tasarruf etmeniz daha kolay olacaktır.

website service

Elektronik Ticaret Ambar Yazılım - E-ticaret

Zaman ve hız kavramını incelersek e-ticaret sitesine işlemler saniyeler içinde gerçekletiğinden zamandan tasarruf edebilirisiniz. Sanal mağaza normal ticarete göre maddi yükünüzü daha hafifletecektir. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır.

website service

E-ticaret Sistemlerinin Faydaları

E-ticareti bu kadar gözde kılan unsurlar arasında; e-ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki doğrudan ilişki sağlaması, pazarlamacılara istedikleri bilgileri sunması, hızlı ve düşük maliyetli olması ve tüm bunların elektronik ortamda yapılıyor olması sayılabilir. Diğer olumlu unsurlar arasında ise dağıtımda kolaylık ve ucuzluk, tüketici ile daha rahat etkileşim, anında geri dönüş, dikkat çekicilik, küresel pazarla tanışma, 24 saat hizmet ve anında satış yer alır.

E-Ticaret İÇİN TEKLİF İSTE

website service

Online Mağazanız

Ambar Yazılım olarak e-ticaret sitelerini gerçekleştirip teslim ettikten sonra asıl olan süreç bakım ve destek sürecinde müşterilerini yanlız bırakmaz. sistem üzerinde yapacağı analiz ve araştırma sonuçları ile sektörünüzdeki rakiplerinizden bir adım önde olabilmeniz için altyapı desteğini hiçbir zaman bırakmaz. Buyrun sanal ticarete...